Piotr Szczepaniuk - radca prawny, Radzyń Podlaski


Polski English Русский

Radca prawny Piotr Szczepaniuk – od 2008 r. prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego w Radzyniu Podlaskim, świadcząc pomoc prawną dla przedsiębiorców i mieszkańców Radzynia Podlaskiego i okolic (Lubartowa, Parczewa, Międzyrzeca Podlaskiego, Łukowa, Białej-Podlaskiej), jak również z całego kraju. Z jego usług korzystają również spółki z udziałem kapitału zagranicznego i instytucje publiczne z regionu.

Swą renomę mecenas Piotr Szczepaniuk zawdzięcza skuteczności i praktycznemu podejściu do procesu stosowania prawa. Nie poprzestaje na literalnym odczytaniu przepisów, lecz zawsze stara się znaleźć dla klientów optymalne rozwiązanie, jak najlepiej chroniące interes klienta. W tej mierze mecenas Piotr Szczepaniuk odnotował wiele sukcesów, zarówno w procesach sądowych, jak i postępowaniach przed organami administracyjnymi. Jest doświadczonym i skutecznym negocjatorem (negocjacje pozasądowe, w toku sporu sądowego, negocjacje treści umów).

Radca prawny Piotr Szczepaniuk podejmuje się skomplikowanych spraw, w tym o dużej wartości przedmiotu sporu, w szczególności procesów z dziedziny prawa gospodarczego. Doradza również osobom fizycznym, m.in. w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz w zakresie rozliczeń majątkowych (małżeńskich, spadkowych) i prawa budowlanego. Posiada też duże doświadczenie w procesach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Mecenas Piotr Szczepaniuk specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, nie zajmuje się reprezentacją w postępowaniach karnych (w zakresie reprezentacji w tej dziedzinie przekazuje klienta stale współpracującemu z Kancelarią adwokatowi).

Jego specjalnością są ponadto spory z zakresu prawa konkurencji. Posiada duże doświadczenie w reprezentacji klientów przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie. Doradza przedsiębiorcom w kwestiach dotyczących nadużycia pozycji dominującej i praktyk monopolistycznych.

Posługuje się językiem angielskim. Członek Rady Adwokatur i Stowarzyszeń Prawniczych Europy (Council of Bars and Law Societies of Europe), numer wpisu: 4800-03703.

tel. kom.: + 48 600 875 731
zullus1@wp.pl

Copyrights: Piotr Szczepaniuk, Wszelkie prawa zastrzeżone; design: A. Krzeczkowski